Įrašai

Vartotojo vardo keitimas Google sąskaitoje

Jūs norite pasikeisti vartotojo vardą Google sąskaitoje nes ištekėjote ir pasikeitė pavardė, ar dėk kokio nors kito tikslo?

Norite pakeisti vardą kurį mato kiti vartotojai Google Chat

Jūs galite pakeisti matomą vardą nekeisdami pačio e-pašto adreso. Pavyzdžiui: senas: Vardas Aitė vardasaitė@gmail.com, naujas: Vardas Ienė vardasaitė@gmail.com, e-pašto adresas lieka toks pats.

Toliau skaityti „Vartotojo vardo keitimas Google sąskaitoje”

Kaip susikurti interneto svetainę – 4 dalis: TVS įdiegimas

Taigi, Jūs įsigijote domeną ir svetainės talpinimo planą, kuriame galite kurti bent 1 DB (duomenų bazę). Pasirinkote savo tikslui pasiekti tinkančią TVS. O kas toliau? Kaip visa tai suvesti į veikiančią svetainę? Šis įrašas kaip tik apie tai.

Kadangi TVS yra daug ir įvairių, jų įdiegimas visada yra skirtingas. Tačiau dauguma jų dalijasi bendrais bruožais, kurios apibendrintus pateiksiu čia. Taip pat IPT (interneto paslaugų tiekėjų) paslaugų valdymo puslapiai yra skirtingi, tad taip pat pateiksiu tik apibendrintus bruožus. Toliau skaityti „Kaip susikurti interneto svetainę – 4 dalis: TVS įdiegimas”

Kaip susikurti interneto svetainę – 3 dalis: Turinio valdymo sistema (TVS)

Ankstesniuose įrašuose bendrais bruožais aprašiau, kaip išsirinkti domeną bei svetainės talpinimo tiekėją ir planą. Šioje dalyje paminėsiu keletą turinio valdymo sistemų, iš tų, kurias man teko naudoti ir kurias galėčiau asmeniškai rekomenduoti vienokiam ar kitokiam svetainės tipui.

Dėmesio: Čia pateikiu savo asmeninę nuomonę apie tai kokia TVS tinkamesnė konkrečiam tikslui, kitų specialistų nuomonė gali skirtis. Taip pat, nelyginsiu panašios paskirties TVS tarpusavyje. Toliau skaityti „Kaip susikurti interneto svetainę – 3 dalis: Turinio valdymo sistema (TVS)”

Kaip susikurti interneto svetainę – 2 dalis: Hostingas

Ankstesnėje straipsnių serijos „Kaip susikurti svetainę” dalyje aprašiau tris pagrindinius dalykus, kurių reikia norint susikurti savo asmeninę svetainę. Šioje dalyje plačiau pakalbėsiu apie svetainių talpinimo planus, bei paslaugas juose.

Hostingo paslaugas siūlančių įmonių yra aibės. Jų siūlomi paslaugų paketai yra, iš esmės, tokie patys, su nedideliais, ir dažnai nereikšmingais, skirtumais (kai kalba eina apie asmenines svetaines). Toliau skaityti „Kaip susikurti interneto svetainę – 2 dalis: Hostingas”