Nekenčiu balionėlių!

Kartais pačiame darbo įkarštyje dešiniajame apatiniame ekrano kampe iššoka pranešimas su kažkokia informacija, visai nesusijusia su darbu, panaši kaip čia:

nekenciu_balioneliu_1

Na taip, nesunku paspausti „x” ir jis pranyksta, bet po kurio laiko vėl atsiranda. Kartais tokie pranešimai atsiranda žiūrint filmą, ir jau ne juokais trukdo. Ar juos galima atjungti? žinoma.

Ir štai kaip: 1. Atsidarome registro redaktorių, tam spaudžiame „Start” ir „Run…”, įrašome „Regedit” atsiradusiame langelyje ir spaudžiame „OK”:

nekenciu_balioneliu_2

2. Spaudžiame „+” ženklą prie „HKEY_CURRENT_USER”, po to prie „Software”, „Microsoft”, „Windows”, „CurrentVersion”, „Explorer” tada pažymime „Advanced” štai taip:

nekenciu_balioneliu_3

3. Dešiniajame lange tuščioje vietoje spaudžiame dešinį pelės klavišą ir pasirenkame „New -> DWORD Value” štai taip:

nekenciu_balioneliu_4

4. Naujai vertei įrašome tokį pavadinimą „EnableBalloonTips” ir spaudžiame „Enter”:

nekenciu_balioneliu_5

5. Du kartus spragtelkite naujai sukurtą vertę ir įrašykite atsivėrusiame lange „0” ir paspauskite „OK”:

nekenciu_balioneliu_6

6. Dabar galite uždaryti registro redaktoriaus langą, tuomet paspauskite „Start -> Log Off” ir išsiregistruokite. Tada vėl prisiregistruokite ir viskas, daugiau tie pranešimai Jūsų nebekankins. O ar Jums tokie pranešimai trukdo?

PASTABA: Su registro redaktoriumi reikia dirbti labai atsargiai, vienas neteisingas žingsnis ir kompiuterio sistema gali sušlubuoti.