Žymėkime laiškus vėliavėlėmis

Tarkime, Jūs gavote žinutę nuo bendradarbio su prašymu kažką padaryti. Tačiau tuo metu Jūs vykdote svarbų vadovo pavedimą. Kaip atidėti bendradarbio prašymą jo nepamirštant?
Tam tikslui pasitelkite vėliavėles. Jomis pažymėtus laiškus greitai prisiminsite, vos pažvelgę į Outlook 2003 langą. Štai kaip jos naudojamos:

outlook_flag_1
1. Tai yra vėliavėlės būsenos stulpelis. Paspauskite ant jo dešiniu pelės klavišu ir pasirinkite spalvą.

2. Atsirandančiame meniu yra šešios vėliavėlių spalvos. Jos neturi pavadinimų, tad reikšmę joms suteikiate patys.

3. Kai žinutė po atidėjimo bus peržiūrėta, pasirinkite “Flag Complete” komandą iš paveiksliuko, ir vėliavėlė bus nuimta. Galima šią komandą atlikti dar paprasčiau, tiesiog paspauskite vieną kartą kairiu pelės klavišu ant jau sutektos vėliavėlės.

4. Jei vėliavėlių negana, naudokite “Add Reminder” ir galėsite nustatyti laiką, kad Outlook Jums primintų apie laišką.

Su vėliavėlėmis galite susidaryti darbų sąrašą, tereikia suderinti vėliavėles ir ieškos katalogus esančius Outlook 2003 versijoje. Kai pažymite laišką vėliavėle, laiškas automatiškai matomas “For Follow Up” ieškos kataloge, todėl pažymėtas žinutes yra ypač lengva surasti.outlook_flag_2Atsakykite sau į klausimą, kas atsitiks jei paspaustumėte kairiu pelės klavišu ant vėliavėlės būsenos stulpelio žinutei, kuriai dar nėra vėliavėlės ir kam reikalinga “Set Default Flag”?