Virtualus Privatus Tinklas (VPN) su ItsHidden

Ankščiau aprašiau būdą, kaip paslėpti/pakeisti savo IP adresą internete. Čia aprašysiu dar vieną būdą naršyti internete privačiai.

Šį kartą pasinaudosime VPN (Virtual Private Network) technologija. Pats VPN dažniausiai naudojamas nedideliam skaičiui vartotojų (dažniausiai kompanijos darbuotojams, dirbantiems už kompanijos tinklo ribų) prisijungti prie kompanijos tinklo. Visas duomenų srautas VPN kanalu eina užkoduotas, tad prisijungimas yra saugus.

Itshidden yra kompanija, kuri pritaikė šią VPN technologiją viešai tam, kad suteiktų eiliniams vartotojams anonimiškumą naršant internete ar siunčiantis informaciją, tarkim torrent tinklais. Srautas iki jų VPN serverio bus užkoduotas, o ItsHidden savo ruožtu nesaugo jokių klientą identifikuojančių  žiniaraščių savo serveryje.

Taigi viskas ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti nemokamai jų svetainėje ir pagal pateiktas instrukcijas susikurti VPN prisijungimą.

Oficiali Itshidden svetainė

Nemokama registracija

Instrukcijos, kaip sukurti VPN prisijungimą

Žinoma turiu porą pastabų:

 • Kompanija įsikūrusi Seišėlių salose, ir nors ir turi labai platų 5GB interneto kanalą, mums jie vis tiek užsienyje, tad ir mūsų kanalas bus apribotas kiekvieno iš mūsų tiekėjo;
 • Kol kas tai nemokama, bet galimas daiktas, kad vėliau tai taps jų pasipelnymo šaltiniu;
 • Kol kas serveriai yra beta stadijoje, tad kol kas negalimi prievadų nukreipimai (port forward).

11 minčių apie „Virtualus Privatus Tinklas (VPN) su ItsHidden“

 1. Laba diena,
  norečiau paklausti ką reikia daryti jei neįsijungia monitorius įjungus kompiuterį. Kompiuteris pajungtas su televizoriu hdmi-hdmi jungtimi !

  Ačiū

  1. Šiaip, čia ne į temą parašėt. Bet atsakysiu. Jei pajungėt prie TV, kompiuteris naudoja TV kaip monitorių. Tad jei yra dar ir atskiras, per jį nieko nematysit. Nustatykit kompiuterį rodymui per abu įrenginius arba iš junkit kompiuterį, atjunkite TV ir prijunkite tik monitorių. Tuomet įjunkite kompiuterį.

 2. kur gaut pasijungimo kodus?
  cia jau kai viska padarai,truskta tik pasijungimo kodu…juos turi atsiusti?
  mano mobilus inetas…ir jokiu pasijungimo kodu savo neturiu

  1. Reikia registruoti tame puslapyje, ir juos turite gauti. Aišku taip buvo įrašo rašymo metu, kai dar ši paslauga buvo Beta versijoj. Gal dabar jau pasikeitė.

 3. Labadiena, norejau paklaust. Daug kas teikia VPN paslaugas, galima narsyti anonimiskai. Bet tarkim visvien puslapiu savininkai gali atskirti kad jungtasi yra is to pacio kompiuterio? Tarkim VPN pagalba rodo tavo IP ,kad jungiesi is UK ar gali kazkaip jie pamatyt kad esi is Lietuvos? Pagal ka? Jei taip, ka reiktu padaryt jog atrodytu jog tai visiskai naujas, kitas zmogus jungiasi is kito, o ne to pacio kompiuterio?

  1. Atskirti unikalų lankytoją yra šimtai būdų. Jei naudojat VPN, tai matomas išorinis VPN serverio IP, ne kompiuterio. Pasitikrinti galima visada per http://www.manoip.lt
   Dažnai tą patį vartotoją identifikuoja su slapukų pagalba, tad kas kartą reikia valyti juos.

   1. Tai jie mano kompiuterio IP nieko nemato ar ne? Jeigu slapukus prasivalau, buti susektam labai smarkiai sumazeja tikimybe ar ne?

 4. Hm.. registravausi ant to VPN svetaines, bet man kaskokias klaidas ismete, mysql ir t.t Kaip gaut ta instrukcija, kad galeciau ta VPN gaut, kad galeciau anonimiskai pasijungti i serveri?

Komentarai uždrausti.