Pašto šiukšlės ir privatumo apsauga

Dažnai norint atsisiųsti failus ar programas interneto puslapiai reikalauja registracijos. Niekam ne paslaptis, kad pateikus savo el. pašto adresą ir kitus duomenis, greičiausiai susilauksite reklaminių žinučių. Taip nuolatos mane vargina tokie puslapiai kaip tuktuk.lt arba pigu.lt (akmuo jiems į daržą). Ar yra kokia išeitis?

Vienas iš būdų, tai turėti atskirą pašto dėžutę skirtą tokioms registracijoms. Tačiau tada reiks papildomai atsiminti dar vieną slaptažodį ir pašto dėžutės adresą. Nepatogu. Yra kita, daug patogesnė išeitis.

Internete yra pilna laikino pašto tarnybų. Vienos jų patogesnės nei kitos. Tereikia pasirinkti patogiausią ir lengviausiai atsimenamą. Štai viena kuri man patiko labiausiai http://www.mailinator.com.

Viskas ko jums reikia tai kai kokia nors registracijos forma paprašys Jūsų įvesti savo el. pašto adresą, Jūs galite sugalvoti bet kokį, koks tik jums šaus į galvą, svarbu kad galūnė būtų @mailinator.com. Po to apsilankote minėtame puslapyje, į pateiktą laukelį įrašote sugalvotą vardą iš registracijos ir spaudžiat „GO!“. Ten rasite reikiamus laiškus.

Ši pašto dėžutė šioje tarnyboje yra laikina ir sukuriama tik trumpam laikui, kai tik į ją patenka koks laiškas. Tad kitą kartą laisvai galite susigalvoti kitą vardą ir paštą.

Argi nepuiku? Galite išbandyti:

[contact-form 4 „Mailinator”]