Parankiniai Outlook katalogai

Jūs puikiai susitvarkėte savo Outlook 2003 pašto dėžutę, susikurdami daug paprastų ir paieškos katalogų. Tačiau pastebite, jog vieni katalogai naudojami dažniau nei kiti. Kaip padaryti, kad dažniausiai naudojami, būtų nuolat po ranka?Naudokite parankinius (angl. Favorite Folders). Parankiniai katalogai yra virš visų pašto katalogų, kai paspaudžiate “Mail” Outlook 2003 navigacijos lango apačioje, todėl jie yra nuolat po ranka.

Kaip pridėti savo katalogus į parankinius? Tai yra paprasčiau nei galima pagalvoti – tiesiog reikia nutempti norimą katalogą į parankinius. Dabar tas katalogas bus matomas dviejose vietose, prie visų katalogų ir prie parankinių.

outlook_parankiniai

  1. Parankiniai katalogai.
  2. Visi pašto katalogai.

Kai katalogas tampa mažiau naudojamas arba visai nebenaudojamas, pavyzdžiui pasibaigus projektui, to projekto katalogas tampa nebereikalingas, jį galite pašalinti iš parankinių.

Parankiniuose paspauskite dešinį pelės klavišą ant to katalogo ir pasirinkite “Remove From Favorite Filders”. Katalogas bus pašalintas iš parankinių, tačiau liks prie visų pašto katalogų.

O kokius pašto katalogus Jūs naudojate dažniausiai?