„Out of range“ problemos žaidžiant sprendimas

Pasileidžiant kai kuriuos žaidimus, kompiuterio ekranas staiga užgęsta ir pasirodo pranešimas „Out of range“ (nėra signalo). Kaip išspręsti šią problemą?
Problema atsiranda tada, kai žaidimas mėgina nustatyti monitoriaus skleistinės dažnį, kurio nepalaiko Jūsų monitorius. Sprendimas paprastas:

 • Spaudžiame „Start -> Run…“ (pradžia -> paleistis), įrašome dxdiag ir spaudžiame „OK“ (gerai):

out_of_range_1

 • Atsidaro DirectX diagnostikos langas, kuriame reikia pasirinkti „More Help“ (daugiau pagalbos) kortelę ir joje paspausti „Override…“ (perimti) mygtuką:

out_of_range_2

 • Tada pasirinkti „Override Value“ (perimamo reikšmė) ir langelyje įrašome maksimalų skleistinės dažnį, kurį palaiko Jūsų monitorius ir spaudžiame „OK“ ir „Exit“ (išeiti):

out_of_range_3

Dažniausiai pasitaikantys skleistinės dažniai įvairiems monitoriams:

 • CRT (paprasti, ne skystų kristalų) monitoriams rekomenduojame nustatyti 85;
 • LCD (ploni, skystų kristalų) monitoriai dažniausiai palaiko 60 Hz dažnį, tačiau dabar nemažai yra tokių, kurie palaiko iki 75 Hz;
 • TFT (nešiojamų kompiuterių ekranai) dažniausiai palaiko 60 Hz dažnį.

4 mintys apie „„Out of range“ problemos žaidžiant sprendimas“

 1. Sveiki , man raso „Analog Out of range 74.9kHZ / 60Hz” bandau daryti viska pagal sia pamoka,bet nieko nesiseina,vistiek tas pats. gal Pats Autorius dar uzeina i sia tema ? 🙂 noreciau isgirsti jo nuomone kodel taip yra. O gal skaitytojai gali padeti ?

  1. Sveiki,

   Pabandykit internete rasti informacijos apie patį žaidimą. Gal būt rezoliucujos nustatymai laikomi kokiame nors tekstiniame faile (dažnai taip būna), arba gal yra būdų paleisti pradiniais (gamykliniais) nustatymais.

 2. jo man ir kaip nevermain tapati ismeta tokius pat skaicius kai padidindavau hz iki 80 tai rasydavo 75.3 hz / 60 hz tai nesuprantu ka man cia reik daryt , as cia ant spec ops the line zaidimo noriu

Komentarai uždrausti.