Kam reikalingi ieškos katalogai?

Jei turite Outlook 2003 programos versiją, tikriausiai uždavėte sau klausimą, kam reikalingi “Search Folders” arba kitaip “Ieškos katalogai”. Čia paaiškinsime, kam jie naudojami ir kaip jie gali pasitarnauti.Ieškos katalogas yra virtualus katalogas, rodantis tam tikros grupės žinutes, remdamasis paieška. Tai reiškia žinutės fiziškai nereikia perkelti niekur kitur. Naudojant juos, žinutė gali būti matoma keliose vietose, nors fiziškai bus tik vienoje.

Pavyzdžiui, Jūs turite katalogą kuriame kaupiate žinutes nuo vadovo ir kitą katalogą kuriame yra žinutės susiję su projektu. Ir štai Jums parašo vadovas laišką dėl to projekto. Kur perkelsite laišką, kad vėliau lengvai surastumėte? Kopijuosite į abu katalogus?

Išeitis yra. Vienas arba abu iš šių katalogų turėtų būti virtualūs ieškos katalogai. Pavyzdžiui, laiškams nuo vadovo. Tokiu būdu, visada, kai tik pažiūrėsite į ieškos katalogą, Outlook atliks paiešką per visus laiškus ir parodys tik tuos, kurie buvo gauti nuo vadovo. Tuo pačiu metu, tas laiškas matysis ir tarp projekto laiškų, jei jį ten perkelsite.

Kaip susikurti ieškos katalogą? Labai paprasta:

ieskos_katalogaiTiesiog paspaudžiate dešiniu klavišu ant “Search Folders” ir pasirenkate “New Search Folder…”. Atsiranda dialogo langas, kuriame nustatote paieškos kriterijus ir spaudžiate “OK”.

Pagal nutylėjimą Outlook 2003 turi sukurtus šiuos ieškos katalogus: For Follow Up (laiškams su vėliavėle), Large Mail (dideliems laiškams), Unread Mail (neperskaityti laiškai).