Google skaičiuotuvas?

Ar žinote, kad Google yra puiki… skaičiuoklė!?.

Ar žinote, kad Google yra puiki… skaičiuoklė!?.Kaip naršant internete sužinoti valiutų kursą, suskaičiuoti lygtį ar paversi vienus vienetus kitais? Panaudokime Google.

Valiutos konvertavimas:

1. Jei žinome iš kokios į kokią valiutą keičiame rašome (pavyzdyje verčiame vieną eurą į litus): 1 EUR in LTL Įvedant valiutą rašome taip – pirmos dvi raidės yra šalies kodas (LT, LV, EE, RU ir t.t.) paskutinė raidė yra valiutos pirma raidė (L-litas, L-Latas, K-Krona, R-Rublis ir t.t.). Pamėginkite surasti koks Latvijos Lato kursas.

google_skaiciutuvas_1

Įvedant valiutą rašome taip – pirmos dvi raidės yra šalies kodas (LT, LV, EE, RU ir t.t.) paskutinė raidė yra valiutos pirma raidė (L-litas, L-Latas, K-Krona, R-Rublis ir t.t.). Pamėginkite surasti koks Latvijos Lato kursas.

2. Jei nežinome kokie piniginiai vienetai pavyzdžiui estijoje. Ką daryti? Įrašome „currency of Lithuania in Estonian money”. Matome kad estai pinigus skaičiuoja kronomis.

google_skaiciutuvas_2

Su Google galime ne tik skaičiuoti valiutas ir jų kursus. Taip pat galime tiesiog skaičiuoti. Galite sužinoti jog 2+2 yra 4. Arba kiek bus 16847*453/32.

google_skaiciutuvas_3

Galite sužinoti kiek metrų yra vienoje mylioje, kiek kilogramų svaruose ir t.t.

google_skaiciutuvas_4

O ar žinote, jog Google skaičiuotuvas gali atsakyti į gyvenimo prasmės klausimą? Įrašykite “answer to life the universe and everything” ir įsitikinsite.