Čia aprašysime kaip pasikeisti kompiuterio IP adresą.
Pastaba: straipsnyje nurodyta kaip pasikeisti lokalų kompiuterio adresą, kai kompiuteris yra už routerio (maršrutizatoriaus) ar kitokiam vidiniam tinkle, bet ne išorinį. Jei Jus užblokavo koks nors serveris arba svetainė pagal Jūsų išorinį IP adresą (ban) ir norėdami jį pasikeisti skaitykite Kaip pasikeisti išorinį IP adresą?
Dar viena pastaba: Jei norite pakeisti išorinį IP tam, kad pakurti žaidimo serverį, tai žinokite, kad to jums daryti nereikia. Reikia nustatyti NAT taisykles, dar vadinamą port forward maršrutizatoriuje (router).
Lokalaus IP adreso keitimas:
- Paspauskite Start -> Settings -> Control Panel -> Network Connections
- Du kart paspauskite ant Jūsų tinklo kortos piktogramos

- Atsiradusiame langelyje paspauskite “Properties” (savybės)
Pasirinkite “Internet Protokol (TCP/IP)” ir paspauskite “Properties” (savybės)
Iššokusiame langelyje pažymėkite “Obtain IP address automatically” (gauti IP adresą automatiškai) – jei Jums IP duodamas automatiškai; arba “Use the Following IP address” (naudoti šį IP adresą) – jei IP adresas konfigūruojamas rankiniu būdu ir įveskite reikiamus duomenis (juos turite žinoti iš anksto).
Jei Jūs turite nešiojamą kompiuterį ir pavyzdžiui darbe Jums duodamas automatinis IP, o namie reikia nustatyti rankiniu būdu, naudokite “Alternate Configuration” (alternatyvi konfigūracija), kad nereiktų kiekvieną kartą pervedinėti IP adresus iš naujo (kortelė matoma tik kai pažymėta “Obtain IP address Automatically”).
Tokiu būdu, darbe kompiuteris gaus automatinį IP adresą, o namie negavęs automatinio adreso naudos alternatyvią konfigūraciją, tereikės palaukti maždaug 1 minutę arba mažiau.
Kiti įrašai
Krauna…







162 komentarų
Labas vakaras, as turiu toki susijusi klausima, Pirmiausia noriu zinoti ar kompiuteris turi abu ip adresus (isorini ir vidini) jei taip kaip suzinoti isorini, Jei ne Tai kaip pakeisti vidi ip adresa i isorini nes vidinis neleidzia nieko hostint o man reikia. Isanksto dekoju uz pagalba
Kompiuteris gali turėti tiek išorinį, tiek vidinį IP. Jei kompiuteris prijungtas tiesiai prie interneto tiekėjo laido, greičiausiai jo IP bus išorinis (t.y. matomas internete ir galima bus hostinti). Jei prieš kompiuterį ir internetą yra koks nors routeris tai išorinį IP turės būtent pats routeris, o kompiuteris turės vidinį. Šiuo atveju galima sukonfigūruoti routerį taip, kad jis siunčiamas užklausas į jo išorinį IP peradresuotų į kompiuterio vidinį IP. Tai routerio konfigūracijoj dažniausiai vadinama Port Forwarding.
O patikrinti ar kompiuterio ip vidinis ar išorinis yra visai paprasta. Pasitikrinkite koks yra išorinis Jūsų IP: http://www.ismokpats.lt/kaip-suzinoti-isorini-ip-adresa/lt/, po to patikrinkite savo vidinį IP: http://www.ismokpats.lt/kaip-suzinoti-ip-adresa/lt/ ir jei jie sutampa, vadinasi kompiuteris turi išorinį. Jei ne, tuomet vidinis. (Kartais interneto tiekėjas pats turi kažkokį routerį, ir klientams suteikia tik vidinius IP, taip dažnai būna su mažomis interneto paslaugų tiekėjų kompanijomis).
o jai pakeisi IP Nedinks nustatymai interneto?
Viskas priklauso nuo to kokia pas jus konfigūracija. Jei pas jus yra Routeris, o kompiuteris turi vidinį IP, tai interneto nustatymai nepasikeis, jei nustatysite teisingą IP. Tarkim jei routerio vidinis ip yra 192.168.0.1 o kompiuterio tarkim 192.168.0.100, tai kompiuteryje adresą galite keisti tik paskitini skaičių, ir svarbu kad jis nesutaptų su Routerio IP.
Jei kompiuteris pajungtas tiesiai prie interneto kabelio ir turi išorinį IP, čia aprašytu būdu keisti IP NEGALIMA. Tada ip galima pakeisti tik per interneto tiekėją, arba naudotis TOR tinklu (tada IP iš tikro nepasikeičia, tačiau internete jūs būsit matomas kitokiu, anoniminiu IP adresu).
Sveikas , o jei neismeta automatiskai naujo IP adreso , kas tada ?
Ką turit omeny neišmeta naujo IP? Gal plačiau galima?
“Kas pasakė, kad Velnias negražus?…:D. Puikūs įrašai. Lauksim dar !
Labas, gali gal padėt į skype? labai reikia pagalbos
jei ką skype sonyericson1996
Skype nenaudoju. Jei reikia pagalbos, užduokit klausimą tam skirtoj skilty ir pažiūrėsiu ką galiu padaryti.
Nu čia dėl ip. Neina man jo pakeist ;SSS parašo apačioj kažką ir nepasikeičia ip, bet aš apie išorinį čia ;S
O ką būtent parašo?
turiu klausima,man nevercia jippii puslapio,ytariu kad mamos prasimu uzblokavo tekejas,ar galeciau ji apeit ?
Pabandyk su TOR. Tik ten pasileis Firefox, gali tekti ir Java papildomai susiinstaliuoti.
apie TOR parašyta straipsnyje Kaip pasikeisti išorinį IP adresą?
Netrukus dar vieną būda parašysiu, kuris turės taip pat veikti.
per tor as ieinu i pagrindini puslapy,o toliau neleidzia,nesuprantu kodel,gal ne taip ka darau java suinstaliuota
Išbandyk šitą variantą: http://www.ismokpats.lt/virtualus-privatus-tinklas-vpn-su-itshidden/lt/
Arba pasisikaityk TOR svetainėj, kaip sukonfigūruoti TOR naudojimui su Internet Explorer.
pas mane vidinis ip kaip reikia pakeisti y isorini?
Jei pas jus vidinis, vadinasi išorinį IP turi Jūsų maršrutizatorius. Jei norite kad kompiuteris turėtų išorinį IP reikia jį jungti tiesiai, be maršrutizatoriaus prie interneto laido. Bet tada tik tas vienas kompiuteris ir bus pajungtas.
O kam jums to reikia? Nes kaip ir netikslinga tai daryti. Jei reikia, kad kompiuteris būtų pasiekiamas iš interneto kažkokiam tikslui, geriau daryti prievadų nukreipimus maršrutizatoriuje.
Gal kas galetu man paaiskint toki dalyka.. Imanoma pakeist vidini ip i isorini? Nes dabar pas mane vidinis o man reik isorinio, pvz kad galetu jungtis i mano sukurtus zaidimu serverius ir pns, o kadangi dabar vidinis tai neleidzia
Padekit kas nors.
Beje, pas mane optinis internetas, be modemo be nieko, su laidu
Jei pas jus vidinis IP, reikia žinoti kas jį skiria. tai dažniausiai būna koks nors routeris ar modemas. Jūsų išorinis IP yra: 87.247.84.128 kaip suprantu Jūs savo IP matot kitokį. Jei Jūs neturite priėjimo prie routerio, kuris jums skiria IP, tai niekaip pats negalėsite nieko pakeisti. Jei vis tik turite priėjimą prie routerio, tiesiog padarykite prievadų nukreipimą (port forward.). Nes būtent tas maršrutizatorius (router) ir turi išoriniį IP, ir jūsų kompiuteris niekaip negali turėti išorinio. O žaidimų serveriai gali būti pasiekiami tik per prievadų nukreipimus.
Man reikia pakeisti ip adresa i isorini nes dabar mano vidinis ar imanoma tai padaryti?
Jei reikia kad kompiuteris turėtų išorinį IP, turite pasijungti ne per maršrutizatorių, o tiesiai. Kaip konkrečiai tai padaryti pas jus, turite pasitarti su savo interneto paslaugų tiekėju.
gal galit padet? man reikia pakeist IP adresa nes mane uzblokavo, bet nezinau i koky reikia pakeist;/
Jei skaitėte ankščiau parašytus komentarus ir straipsnio pradžią, tai jums reikia pasinaudoti TOR tinklu. Įrašo pradžioje yra nuoroda.
Labas, aš uždarbiauju internete ir man labai reikėtų amerikietiško IP, ir ar galima būtų IP pririšti prie naršyklės, sakykim kad explorer dirbtų su amerikietišku, o mozila su tikru. O gal tokiu atveju išvis nereikia keisti IP, tereikia prisiregistruoti per amerikietišką proxy serverį?
Dėkui.
Užtektų Proxy serverio iš Amerikos. Bet galit vieną naršyklę pajungti per tą proxy, o kitos ne.
Mane uzbanino ant zaidimo kuris jungesi per interneta,ar imanoma kaipnors pasikeisti ip ar kaip sutvarkyt, prasyciau labai i e-maila
Tam reikia susiinstaliuoti TOR (bet ne rinkinį su naršykle o visą rinkinį “Installation Bundle for Windows”) ir žaidime nustatyti proxy nustatymus. Proxy serverio tipas nustatymuose turi būti Socks5, IP 127.0.0.1, Portas 9050. Daugiau informacijos nepatingėkit paskaityti dokumentacijoj.
E adminas kaip pasikeist ip adresa man niekaip neiseina pasikeist ip adreso
Atsisi7sk pilną TOR, kai rašiau praeitam atsakyme ir suinstalinus suvesk įžaidimą teisingus Proxy nustatymus
Viena atsektis